Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • extraDACH
  • /
  • 1

Opinie o extraDACH

www.extradach.pl

Szczecin

Budownictwo extraDACH opinie
Cena/Jakość
4
Obsługa klienta
4
Terminowość
5

Średnia ocen

4.33

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Anna / 2024-07-15

Przestrzegam przed zakupami w firmie Extradach. Firma przyjęła zlecenie na pięcioramiennik. Zamiast gąsiora pięcioramiennego otrzymaliśmy trójramienny. Po miesiącu był pięcioramienny ale niezgodny z projektem. Zamiast 35* gąsior miał poniżej 30* kąty nachylenia ramion. Przez rok czasu firma nie poczuwała się do załatwienia sprawy twierdząc, że wykonawca FCB Ostrzeszów uważa , że element jest dobrze wykonany. Sprawa oparła się o Rzecznika Praw Konsumenta. Wynik to odpowiedź, że reklamacja nie zgłoszona formalnie (zgłoszona droga email na adres pracownika sklepu), że nikt nie uznał wadliwego wykonania gąsiora, a mam email w którym pracownik Extradach potwierdza odstępstwo od projektu. Firma nie zwróciła kosztu zakupu gąsiora ani nie zleciła wykonanie go po raz kolejny. Jeśli tak traktuje się klienta, który dokonał zakupów za ok 100 tys zł, to ewentualni klienci zastanówcie się czy warto z taką firmą współpracować.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
1.00

Patrycja / 2023-02-10

Kompetentna obsługa, wysoka jakość, bardzo szybka dostawa, ceny według mnie ok. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Nina / 2023-02-04

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny przynajmniej dla mnie ok. W 100% polecam, wielkie dzięki i daję 5*.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Marcin / 2022-11-28

Extra hurtownia to za mało powiedziane
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo extraDACH opinie