Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy \"UCIECHOWSKI\"
  • /
  • 1

Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy \"UCIECHOWSKI\"

www.uciechowski.com.pl

Budownictwo Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy \
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Aleksy / 2023-01-19

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem niższe niż u konkurencji. W 100% polecam, dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Marta / 2023-01-15

Wyszkolona obsługa, odpowiadająca mi jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny jak dla mnie adekwatne do jakości. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Marlena / 2022-06-04

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie modyfikują wypowiedzi.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Felicja / 2022-02-09

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy \"UCIECHOWSKI\" opinie