Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • SunCurrent
  • /
  • 1

Opinie o SunCurrent

www.suncurrent.pl

Budownictwo SunCurrent opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Rafał / 2023-02-13

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny przynajmniej dla mnie niezbyt niskie, ale adekwatne do jakości. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Cecylia / 2023-02-01

Rozumiejąca potrzeby kadra, niezła jakość, błyskawiczna dostawa, ceny moim zdaniem jak najbardziej w porządku. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Paweł / 2022-06-17

SunCurrent to firma fotowoltaiczna, z którą dobierzesz i zamontujesz instalacje PV dla domu i biznesu. Wieloletnie działanie w branży elektronicznej i fotowoltaicznej oraz różnorodność otrzymywanych zleceń pozwoliło firmie zdobyć doświadczenie, które przekłada się na realizację spersonalizowanych, opłacalnych i w pełni bezpiecznych projektów PV. Firma SunCurrent przez klientów ceniona jest za wysoką jakość prac, doświadczenie i profesjonalizm kadry pracowniczej, terminowość i wykonanie instalacji fotowoltaicznych zgodnie z przepisami i sztuką budowlaną. Jeśli więc i Ty planujesz montaż paneli PV, skontaktuj się z SunCurrent!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo SunCurrent opinie