Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • Sikla Polska Sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o Sikla Polska Sp. z o.o.

www.sikla.pl

Jelenia Góra

Budownictwo Sikla Polska Sp. z o.o. opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Tomasz / 2023-02-15

Kompetentna kadra, wysoka jakość, błyskawiczna dostawa, ceny moim zdaniem ok. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Blanka / 2023-01-27

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny wg mnie niezbyt niskie, ale adekwatne do jakości. W 100% polecam, wielkie dzięki i na pewno jeszcze zajrzę do was.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Bartosz / 2021-11-30

Istotnym elementem każdego nowoczesnego obiektu przemysłowego są systemy mocowań, będące bardzo ważną częścią ich technicznego wyposażenia. Dystrybucją produktów tego typu zajmuje się przedsiębiorstwo Sikla, które oferuje klientom możliwość bezpiecznego i szybkiego przygotowania funkcjonalnych systemów mocujących dla wszelkiego rodzaju instalacji użytkowych. W asortymencie dostępne są obejmy, profile, uchwyty oraz inne pojedyncze elementy montażowe, a także w pełni kompletne i zróżnicowane pod względem parametrów systemy modułowe.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

uchwyt do rur, uchwyt do mocowania rur, obejma do rur, obejma do rur stalowych, podpory dachowe, podpory ślizgowe, szyna montażowa, profile montażowe

Wady

Extra informacje

Budownictwo Sikla Polska Sp. z o.o. opinie