Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • Linare.pl Beton Architektoniczny Płyty Donice Betonowe Dekory 3D
  • /
  • 1

Opinie o Linare.pl Beton Architektoniczny Płyty Donice Betonowe Dekory 3D

www.linare.pl

Hajnówka

Budownictwo Linare.pl Beton Architektoniczny Płyty Donice Betonowe Dekory 3D opinie
Cena/Jakość
1
Obsługa klienta
1
Terminowość
1

Średnia ocen

1.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Luck / 2023-09-12

Jakość przesłanych narożników poniżej krytyki. Nierówne doklejane elementy! Podobno mieli dzwonić przed wysyłka ze uszkodzone elementy wysyłają naprawione ale skoro Klient płaci za transport 2500 zł to może nie zauważy. Przestrzegam! Płyty schodowe uszczerbione ale to podobno mieści się w granicy jakości . Na każdy problem jest odpowiedz! Zlecam badania jakości betonu ponieważ po problemach jakie mnie spotkały 2 miesięcznej wymianie maili bez skutku może beton nie spełnia żadnych norm?!!! Zostałem z narożnikami bez korekty faktury mimo deklaracji sprzedawcy. Sprawa leci do Uokik RpK RF oraz US!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

BRAK

Wady

Tragiczna Jakość

Extra informacje

Andrze / 2023-09-12

Całkowity brak kontaktu pod podane numery telefonów, pomimo kiku prób o różnych porach nikt nie odbiera i nie oddzwania.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Justyna / 2023-09-12

Niestety absolutnie nie polecam płyt z betonu architektonicznego. Zamówiłam próbki kolorów płyt. Wybrałam jasny antracyt i byłam nim zachwycona. I na tym dobrych rzeczy koniec. Płyty przyszły w zupełnie innym kolorze niż próbka. Są po prostu czarne. A próbka ciemno szara. Złożyłam od razu reklamację na którą mailowo nikt nie odpowiedział, musiałam dzwonić. Usłyszałam, że próbki są ze starej partii a oni teraz testują nowy kolor dodając więcej czarnego barwnika. Pan stwierdził, że płyty z czasem zjaśnieją... Zastanawiałam się nad odesłaniem płyt i żałuję że tego nie zrobiłam. Płyty zamontowane na białej elewacji wyglądają zupełnie na czarne, wygląda to źle bo nic innego czarnego w elewacji nie mamy. Ponadto z płyt schodzi mnóstwo czarnego pyłu, mimo mycia ich i impregnacji. Po dotknięciu płyty następnie elewacji plama na elewacji jest nie do usunięcia. Z kolei przy myciu wodą z węża z płyt obsypuje się wierzch i widać z pod spodu kamyczki w innych kolorach. Co będzie po kilku latach aż strach myśleć. Płyty tną się jak płyty gipsowe nie betonowe. Następna rzecz to płyty są po prostu krzywe. Albo mają brzuch na środku albo nie schodzą się rogami po przekątnej. Jeden róg dochodzi to drugi odstaje. Max 1/3 jest płyt w miarę prostych. Jedna z krzywych płyt przy montażu i próbie jakiegoś zejścia się płyt po prostu pękła. Złożyłam kolejną reklamację, ale nikt nawet na nią nie odpowiedział. Płyty sprzedane, pieniądze przez firmę otrzymane a dalej to ma się martwić klient. Dobry kontakt do momentu opłacenia zamówienia. Podsumowując pieniądze wyrzucone w błoto. Koszmarny kolor i krzywe płyty nie schodzące się, pękające. Nikomu nie polecam. W załączniku zdjęcia porównawcze. Mała próbka i duża przysłana płyta. Różnica ogromna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

JW

Extra informacje

Budownictwo Linare.pl Beton Architektoniczny Płyty Donice Betonowe Dekory 3D opinie